Ubytování

Ubytování je zajištěno ve vile Riviera house, která se nachází v oblíbené části Bali Canggu na jihozápadě ostrova poblíž hlavního města Denpasar. Tato oblast je vyhlášená krásnou přírodou a četnými rýžovými poli.

Vila disponuje pěti komfortními dvoulůžkovými pokoji, z nichž každý je zařízen ve specifickém stylu. Vila je klimatizována a umožňuje nastavit individuální teplotu v jednotlivých pokojích. I když to na Bali není samozřejmostí, ve vile je teplá tekoucí voda.

Tři pokoje mají vlastní vchod a samostatné sociální zařízení. K dispozici je plně zařízená společná kuchyň. Druhé patro je stylově zařízeno jako apartmán s vlastním obývacím pokojem, kuchyní a dvěma samostatnými pokoji.

Dotek džungle v Riviera House nabízejí také útulná gazeba - domečky z bambusu, které jsou vybaveny elektřinou, světlem, poličkami a větracím systémem.

Každý z hostů může využívat chillout zónu, office a pro nejmenší je k dispozici dětský koutek.

Bezpochyby k příjemně strávenému času ve vile patří využití velké travnaté zahrady s možností grilování a různých aktivit.

Více o rezortu vč. fotogalerie na www.houseriviera.com/cs/rooms.

Účastníci semináře si mohou zvolit preferovanou formu ubytování. Varianty ubytování naleznete v naší rubrice Ceny a podmínky účasti.

RIviera House
Riviera House 2
Batung 1
Batung 2
Batung 3
Posezení 1
Posezení 2
 
 

2014 design by HOGUERA  |  programming NOWONET media, s.r.o.