Ubytování

Centrum DREVNÍKY RESORT SLAPY nabízí pohodlné ubytování pro 24 osob (v plně obsazeném režimu s přistýlkami až 30 lidí) v 8 dvou až třílůžkových pokojích a ve 2 dalších romantických prostorách (v meditační věžičce a na peci). Standardních lůžek je 24, zbytek tvoří přistýlky, rozkládací sedačky a matrace.

Sociální zařízení: Objekt disponuje celkem 6 koupelnami a 6 WC. Jeden pokoj má zcela samostatnou koupelnu (s masážní vanou pro dva a s masážní sprchou), při plném obsazení objektu je dalších 5 koupelen k dispozici pro zbylých 7 pokojů. V jedné z dalších koupelen je kromě sprchy i rohová vana pro dva. Pro účastníky kurzů a skupinových akcí slouží 3 WC přímo u společenského sálu. K příslušenství sauny náleží sprcha se studenou vodou. V objektu jsou k dispozici pračka, sušička a fén na vysoušení vlasů.

Vytápění: Středisko je vytápěno ústředním elektrickým kotlem a v zimě i krbem, jehož výměník kromě radiátorů v celé budově vytápí i bazén. Dále máte možnost zatopit si v kuchyňských kachlových kamnech nebo v peci na chleba a pizzu. Teplou vodu ohřívají dva bojlery 2 x 200 l.

  • jeden velký 2-lůžkový pokoj s terasou, koupelnou a možností 2 přistýlek
  • dva 3-lůžkové pokoje s možností přistýlky
  • čtyři další 3-lůžkové pokoje
  • jeden 2-lůžkový pokoj
  • meditační věžička se 2 matracemi
  • 1 ležení na peci
  • 2 rozkládací lůžka na chodbě
  • 10 matrací na spaní či cvičení

Stravování

Stravování si můžete objednat od našich dvorních kuchařů, nebo může být realizováno formou cateringu zajištěného v objektu dle dohody, případně je možné zvolit samoobslužné vaření v plně vybavené velké kuchyni. Také lze navštívit některou z restaurací v okolí (v té nejbližší v pětiminutové pěší vzdálenosti bývá menu za 85,- Kč - a má otevřeno každý den kromě pondělí a úterý). Místní dobře zásobený krámek má otevřeno denně. Nejbližší supermarkety se nacházejí v Dobříši (10 km).

Kuchyň je vybavena elektrickým sporákem a troubou, mikrovlnnou troubou, dvěma myčkami, americkou lednicí, topinkovačem, kuchyňským robotem, rychlovarnou konvicí, kávovarem na espresso, cappuccino a latte, kachlovými kamny s možností vaření i pečení a navíc velkou vyzděnou pecí na chleba a pizzu.

V kuchyni je k dispozici veškeré nádobí a příslušenství k vaření a servírování pro 30 hostů. Stravování 12 osob je zabezpečeno v jídelně, dalších 12 v prosklené verandě a 8 na terase.

 
 

2014 design by HOGUERA  |  programming NOWONET media, s.r.o.