V listopadu a prosinci 2019 budeme otevírat několik běhů 1. ročníku mezinárodně akreditovaného výcviku v koučování a v efektivní práci s lidmi s Milanem Bobkem (v délce 5 x 3 dny = 150 hodin za rok a půl v intervalech po cca 3-4 měsících). Jsou určeny studentům manažerské a podnikatelské vysoké školy NEWTON College, ale přidat se mohou i další individuální zájemci. Kurz probíhá zde na Slapech. Přihlášku ke stažení naleznete zde dole. Přihlásit se nebo vznést své dotazy můžete také na fbe@fbe.cz.

Kurz je akreditován u ČAKO, MŠMT a mezinárodně i u EMCC jako první výcvik v Čechách na profesionální 2. úrovni Practitioner Level. Výcvik je zaměřen integrativně a celostně, tedy nejen na racionální business postupy, ale i na emocionálně-prožitková cvičení a spirituální formy osobního rozvoje klientů. Kombinuje systemický, Gestalt, Jungovský, Ericksonský, NLP a Rogersovský přístup i práci s tělem. Hlavním lektorem a garantem výcviku je Milan Bobek, s praktickými cvičeními v kurzu pomáhají i další skvělí a účastníky oblíbení lektoři Jan Trojánek, Petr Peniška a Rebeka Trepačová. Cena je 54 tis. + DPH. Studenti, neziskovky a samoplátci (kterým výcvik neplatí firma) mohou požádat o výrazné grantové slevy až o 30 tis. Kč.

23.-24.11. v Praze otevíráme Koučovací výcvik pro pokročilé (2. ročník), který je určen absolventům jakýchkoliv prvních ročníků koučovacích kurzů. Obsahem jsou různé formy práce se skupinou (skupinové koučování, moderování skupinové práce, lektorské dovednosti při vedení zážitkových cvičení, apod.) a také si rozšíříme baterii koučovacích metod o využívání zážitkových přístupů z rozmanitých psychologických, terapeutických a spirituálních směrů. Kurz zahrnuje 105 prezenčních hodin a je organizován v sedmidvoudenních soustředěních s odstupem cca dvou měsíců.

V sekci Inspirativní videa můžete zhlédnout videonahrávky ze seminářů osobního rozvoje vedených Milanem Bobkem. Aktuálně obsahují sérii 30 lekcí s názvem Zážitková filozofie, které interaktivní zábavnou formou předkládají klíčové a prakticky použitelné poznatky z mnoha historických i soudobých filozofických, spirituálních a vědeckých směrů. V nich hledáme inspirace a možnosti, jak efektivně a tvořivě pracovat sami se sebou i s druhými lidmi.

V sekci Inspirativní texty si můžete stáhnout množství článků i delších odborných prací na témata koučování a osobního rozvoje a také objednat naši knihu Práce s lidmi - učebnici poradenství, koučování, terapie a socioterapie pro pomáhající profese. Ta obsahuje mimo jiné i úvod do filozofie práce s lidmi, systémových věd a poradenské psychologie.

Dále organizujeme intenzivní 10-denní semináře osobního rozvoje na ostrově BALI. Bližší informace najdete v sekci Bali.

 

Ke stažení

Obsah 1. ročníku koučovacího výcvikuObsah 1. ročníku koučovacího výcviku
Obsah 2. ročníku koučovacího výcvikuObsah 2. ročníku koučovacího výcviku
Obsah tří ročníků koučovacího výcvikuObsah tří ročníků koučovacího výcviku
Přihláška na koučovací výcvikPřihláška na koučovací výcvik
 
 

2014 design by HOGUERA  |  programming NOWONET media, s.r.o.