Na jaře 2019 otevíráme pro veřejnost již 55. běh prvního ročníku akreditovaného výcviku v koučování a v efektivní práci s lidmi (v délce 7 x 2 dny za rok v intervalech po cca 2 měsících). Přesný termín zahájení bude stanoven podle možností přihlášených na přelomu února a března 2019. První setkání se koná v Praze, další pak zde na Slapech. Přihlásit se nebo vznést své dotazy můžete na fbe@fbe.cz.

Již běžících výcvikových skupin prvního a druhého ročníku kurzu Efektivní práce s lidmi se také můžete po domluvě zúčastnit na 2 hodiny až jeden den jako hosté a řešit si s pomocí koučů ve výcviku nějaké své vlastní rozvojové téma. Zájemcům sdělíme varianty možných termínů návštěvy.

Dále organizujeme intenzivní 10-denní semináře osobního rozvoje na ostrově BALI. Bližší informace najdete v sekci Bali.

V sekci Inspirativní videa můžete zhlédnout videonahrávky ze seminářů osobního rozvoje vedených Milanem Bobkem. Aktuálně obsahují sérii 30 lekcí s názvem Zážitková filozofie, které interaktivní zábavnou formou předkládají klíčové a prakticky použitelné poznatky z mnoha historických i soudobých filozofických, spirituálních a vědeckých směrů. V nich hledáme inspirace a možnosti, jak efektivně a tvořivě pracovat sami se sebou i s druhými lidmi.

V sekci Inspirativní texty si můžete stáhnout množství článků i delších odborných prací na témata koučování a osobního rozvoje a také objednat naši knihu Práce s lidmi - učebnici poradenství, koučování, terapie a socioterapie pro pomáhající profese. Ta obsahuje mimo jiné i úvod do filozofie práce s lidmi, systémových věd a poradenské psychologie.

 

Ke stažení

Obsah 1. ročníku koučovacího výcvikuObsah 1. ročníku koučovacího výcviku
Obsah 2. ročníku koučovacího výcvikuObsah 2. ročníku koučovacího výcviku
Obsah tří ročníků koučovacího výcvikuObsah tří ročníků koučovacího výcviku
Přihláška na koučovací výcvikPřihláška na koučovací výcvik
 
 

2014 design by HOGUERA  |  programming NOWONET media, s.r.o.