V září 2024 budeme otevírat již 75. běh prvního ročníku mezinárodně akreditovaného výcviku v koučování, v seberozvoji a v efektivní práci s lidmi s Milanem Bobkem (v délce 7 x 2 dny v intervalech po 2 měsících = 156 hodin, z toho 105 prezenčně). Přihlášku ke stažení naleznete zde dole. Přihlásit se nebo vznést své dotazy můžete také na fbe@fbe.cz. Některé ze setkání již běžící předchozí skupiny je také možné navštívit jako host se svým vlastním tématem na koučování.

Kurz je akreditován jako druhý výcvik v Čechách u prestižní mezinárodní profesní organizace EMCC Global, a to na 2. úrovni - Practitioner Level. Výcvik je zaměřen integrativně a celostně, tedy nejen na racionální business postupy, ale i na emocionálně-prožitková cvičení a spirituální formy osobního rozvoje klientů. Kombinuje systemický, Gestalt, Jungovský, Ericksonský, NLP a Rogersovský přístup i práci s tělem. Hlavním lektorem a garantem výcviku je psycholog a Master Practitioner EMCC Global Milan Bobek, s praktickými cvičeními v kurzu pomáhají i další skvělí a účastníky oblíbení lektoři Jan Trojánek, Petr Peniška a Rebeka Trepačová. Cena je 59 tis. + DPH. Studenti, neziskovky a samoplátci (kterým výcvik neplatí firma) mohou požádat o výrazné grantové slevy až o 30 tis. Kč.

V sekci Inspirativní videa můžete zhlédnout videonahrávky ze seminářů osobního rozvoje vedených Milanem Bobkem. Aktuálně obsahují sérii 30 lekcí s názvem Zážitková filozofie, které interaktivní zábavnou formou předkládají klíčové a prakticky použitelné poznatky z mnoha historických i soudobých filozofických, spirituálních a vědeckých směrů. V nich hledáme inspirace a možnosti, jak efektivně a tvořivě pracovat sami se sebou i s druhými lidmi.

V sekci Inspirativní texty si můžete stáhnout množství článků i delších odborných prací na témata koučování a osobního rozvoje a také objednat naši knihu Práce s lidmi - učebnici poradenství, koučování, terapie a socioterapie pro pomáhající profese. Ta obsahuje mimo jiné i úvod do filozofie práce s lidmi, systémových věd a poradenské psychologie.

 

Ke stažení

Obsah 1. ročníku koučovacího výcvikuObsah 1. ročníku koučovacího výcviku
Obsah 2. ročníku koučovacího výcvikuObsah 2. ročníku koučovacího výcviku
Obsah tří ročníků koučovacího výcvikuObsah tří ročníků koučovacího výcviku
Přihláška na koučovací výcvikPřihláška na koučovací výcvik
 
 

2014 design by HOGUERA  |  programming NOWONET media, s.r.o.