1.-2.5.2019 jsme pro veřejnost otevřeli již 60. běh 1. ročníku akreditovaného výcviku v koučování a v efektivní práci s lidmi s Milanem Bobkem (v délce 7 x 2 dny za rok v intervalech po cca 2 měsících). Zájemci se ještě mohou hlásit - pro pozdní přihlášené chystáme doučování a 27.-28.6. se připojí k ostatním na druhé soustředění výcviku. První setkání se konalo v Praze, další pak budou probíhat zde na Slapech. Přihlášku naleznete v záložce Koučovací výcviky. Přihlásit se nebo vznést své dotazy můžete také na fbe@fbe.cz.

Kurz je akreditován u ČAKO, MŠMT a nyní prochází doakreditací i u EMCC. Výcvik je zaměřen integrativně a celostně, tedy nejen na racionální business postupy, ale i na emocionálně-prožitková cvičení a spirituální formy osobního rozvoje klientů. Kombinuje systemický, Gestalt, Jungovský, Ericksonský, NLP a Rogersovský přístup i práci s tělem. Hlavním lektorem a garantem výcviku je Milan Bobek, s praktickými cvičeními v kurzu pomáhají i další skvělí a účastníky oblíbení lektoři Jan Trojánek a Rebeka Trepačová. Cena je 54 tis. + DPH. Studenti, neziskovky a samoplátci (kterým výcvik neplatí firma) mohou požádat o výrazné grantové slevy.

Již běžících výcvikových skupin se také můžete po domluvě zúčastnit na 2 hodiny až jeden den jako hosté a řešit si s pomocí koučů ve výcviku nějaké své vlastní rozvojové téma. Zájemcům sdělíme varianty možných termínů návštěvy.

V sekci Inspirativní videa můžete zhlédnout videonahrávky ze seminářů osobního rozvoje vedených Milanem Bobkem. Aktuálně obsahují sérii 30 lekcí s názvem Zážitková filozofie, které interaktivní zábavnou formou předkládají klíčové a prakticky použitelné poznatky z mnoha historických i soudobých filozofických, spirituálních a vědeckých směrů. V nich hledáme inspirace a možnosti, jak efektivně a tvořivě pracovat sami se sebou i s druhými lidmi.

V sekci Inspirativní texty si můžete stáhnout množství článků i delších odborných prací na témata koučování a osobního rozvoje a také objednat naši knihu Práce s lidmi - učebnici poradenství, koučování, terapie a socioterapie pro pomáhající profese. Ta obsahuje mimo jiné i úvod do filozofie práce s lidmi, systémových věd a poradenské psychologie.

Dále organizujeme intenzivní 10-denní semináře osobního rozvoje na ostrově BALI. Bližší informace najdete v sekci Bali.

 

Ke stažení

Obsah 1. ročníku koučovacího výcvikuObsah 1. ročníku koučovacího výcviku
Obsah 2. ročníku koučovacího výcvikuObsah 2. ročníku koučovacího výcviku
Obsah tří ročníků koučovacího výcvikuObsah tří ročníků koučovacího výcviku
Přihláška na koučovací výcvikPřihláška na koučovací výcvik
 
 

2014 design by HOGUERA  |  programming NOWONET media, s.r.o.